.Hornické domy 164/2, 400 10
Tel.: +420 773 653 061
Email: vacekzd@seznam.cz

Potřebujete pokácet či prořezat rizikový strom? Rádi pomůžeme!

Kácení stromů běžně provádíme na zahradách, ulicích, hřbitovech či v parcích, ale také na dalších místech, byť i kuriózních – například u elektrického vedení. Dále odstraňujeme v nejkratším možném čase kalamitní následky bouřek, povodní a větru, ať už se jedná o popadané či zlomené větve, polomy a další rizikové práce se dřevinami.
Každý strom je jedinečný, ale bez řádné údržby nevydrží v dobré kondici příliš dlouho. Koruna potřebuje dostatek světla, vzduchu a vyvážené rozložení větví. Materiál vzniklý při kácení nebo ořezu větví všechen zpracujeme a odvezeme.

Další služby

Nabízíme komplexní péči o les. Provedeme těžbu dřeva, přiblížení a vyvážení dřeva. Služby provádíme i v těžko přístupných terénech. Zařídíme prodej dřeva nebo od vás dřevo vykoupíme. Vytěženou plochu uklidíme, zalesníme, a pokud je potřeba, tak oplotíme.
Nabízíme vám celoroční údržbu zeleně profesionální technikou. Komplexní péče o rozsáhlou zeleň firemních areálů, městských částí, sportovišť, rezidencí i rodinných domů je často velmi náročná, proto neváhejte a objednejte si naše služby.